درخواست و پیگیری اجرا

شرکت نماشویی   Facade washing company 

شرکت نماشویی لوتوس  با استفاده از روش راپل آماده  خدمت رسانی به هموطنان عزیز در زمینه خدمات نماشویی بدون داربست می باشد

امروزه نظافت نما با استفاده از تکنیک و روش راپل بسیار ساده تر و تخصصی تر از داربست و کلایمر انجام می گیرد ، همچنین سرعت عمل بیشتری نسبت به آن دو روش دارا می باشد.

کلیه پرسنل شرکت نماشویی لوتوس دارای مهارت کافی در زمینه نماشویی ساختمان با طناب می باشند که از ابزار های ایمنی کار در ارتفاع بهره می برند  .نماشویی وزارت علوم و تحقیقات

از علتهای اصلی نماشویی :

1-نشستن جرم و آلودگی بر روی سطح نما.
2- شسته شدن مصالح موجود در پشت سنگ نما توسط باران  که به مرور زمان بر روی نما خشک می شود  و ایجاد رسوب می نماید .
3-علت دیگر شستن نما  نشستن باران های اسیدی بر روی نما می باشد.
در واقع شستشوی نمای ساختمان علاوه بر حفظ شکل ظاهری نما ،لایه های اسیدی و جرم و رسوب را از سطح نما می زداید و از آسیب های بیشتر به نما جلوگیری به عمل می آورد.
هر چه نمای سنگی ساختمان سطحی صاف و صیقلی داشته باشد کمتر دچار آلودگی و جرم می شود و بالعکس هرچه قدر سنگ نما دچار خلل و فرج باشد بیشتر جرم  و رسوب را به خود می گیرد و نیاز به نماشویی دارد.نماشویی سازمان تبلیغات اسلامی

به طور عمده نماشویی ساختمان به سه روش انجام می گیرد:

نماشویی با دستگاه واترجت :
 جهت اجرای شستشوی نمای سیمانی ،شستشو  نمای سنگی، سنگ گرانیت ، سنگ مرمریت، سنگ تراورتن، کامپوزیت ،نماشویی دیوارهای بتنی ،نماشویی کنیتکس مورد استفاده قرار می گیرد .
در این نوع شستشوی نما  که با دستگاه واترجت انجام می گیرد آب با فشار استاندارد  200 بار از دستگاه واترجت خارج شده و بر سطح مربوطه پاشش می کند و  جرم و آلودگی را از سطح نما می زداید.
نماشویی با واتر سندبلاست:
این نوع شستشوی نما  بیشتر برای نماهایی مورد استفاده قرار می گیرد که سطح غیر صیقلی داشته باشد مانند نمای آجری و نمای سنگ تیشه ای که دارای خلل و فرج می باشند در این صورت  شستشوی نما با دستگاه واترجت به تنهایی جوابگو نخواهد داد لذا با استفاده از سند بلاست که همان ترکیب سیلیس و آب می باشد برای لایه برداری و جرم برداری استفاده می شود .
شستشوی نما با روش ابر  طی:
این نوع شستشوی نما  بیشتر برای نماهایی مورد استفاده قرار می گیرند  که دارای سطوح صاف و صیقلی باشند  به طور مثال :نماشویی کامپوزیت ،نماشویی نمای شیشه ای و فریم پنجره ها  .
در این نوع شستشوی نما با استفاده از اسفنج آب و الکل و مواد شوینده جرم و آلودگی را از سطح صیقل نما می زدایم.نماشویی  برج کوه نور

 
 
خدمات دیگر شرکت نماشویی :
پیچ و رولپلاک نما
رنگ آمیزی نما
بستن درز انقطاع
 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


نظر شما

نظرهای شما و پاسخ های ادمین

ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی

mobile     ارتباط مستقیم