درخواست و پیگیری اجرا

شرکت نماشویی   Facade washing company 

شرکت نماشویی لوتوس  با استفاده از روش راپل اماده  خدمت رسانی به هموطنان عزیز در زمینه خدمات نماشویی بدون داربست میباشد که از  سرعت و کیفت بالاتر نسبت به داربست بر خوردار میباشد .
کلیه پرسنل شرکت نماشویی لوتوس دارای مهارت کافی در زمینه نماشویی ساختمان با طناب میباشند .نماشویی وزارت علوم و تحقیقات

از علتهای اصلی نماشویی :

1-نشستن جرم و الودگی بر روی سطح نما.
2- شسته شدن مصالح موجود در پشت سنگ نما توسط باران  که به مرور زمان بر روی نما خشک میشود  و ایجاد رسوب می نماید .
3-علت دیگر شستن نما  نشستن باران های اسیدی بر روی نما می باشد.
در واقع شستشوی نمای ساختمان علاوه بر حفظ شکل ظاهری نما ،لایه های اسیدی و جرم و رسوب را از سطح نما میزداید و از اسیب بیشتر نما جلوگیری به عمل می اورد.
امروزه نظافت نما با استفاده از تکنیک و روش راپل بسیار ساده تر و تخصصی تر از داربست و کلایمر انجام میگیرد ، همچنین سرعت عمل بیشتری نسبت به ان دو روش دارا می باشد.
هر چه نمای سنگی ساختمان سطی صاف و صیقلی داشته باشد کمتر دچار الودگی و جرم میشود و بالعکس هرچه قدر سنگ نما دچار خلل و فرج باشد بیشتر جرم  و رسوب را به خود میگیرد و نیاز به نماشویی دارد.نماشویی سازمان تبلیغات اسلامی

به طور عمده نماشویی ساختمان به سه روش انجام میگیرد:

نماشویی با دستگاه واترجت :
 جهت اجرای شستشوی نمای سیمانی ،شستشو  نمای سنگی، سنگ گرانیت ، سنگ مرمریت، سنگ تراورتن، کامپوزیت ،نماشویی دیوارهای بتنی ،نماشویی کنتکس مورد استفاده قرار میگیرد .
در این نوع شستشوی نما  که با دستگاه واترجت انجام میگیرد  اب با فشار استاندارد  ۲۰۰ بار از دستگاه واترجت خارج شده و بر سطح مربوطه پاشش میکند و  جرم و الودگی را از سطح نما میزداید.
نماشویی با واترسند بلاست:
این نوع شستشوی نما  بیشتر برای نماهایی مورد استفاده قرار میگیرد که سطح غیر صیقلی داشته باشد مانند نمای اجری و نمای سنگ تیشه ای که دارای خلل و فرج میباشند در این صورت  شستشوی نما با دستگاه واترجت به تنهایی جوابگو نخواهد داد لذا با استفاده از سند بلاست که همان ترکیب سیلیس و اب میباشد برای لایه برداری و جرم برداری استفاده میشود .
شستشوی نما با روش ابر  طی:
این نوع شستشوی نما  بیشتر برای نماهایی مورد استفاده قرار میگیرند  که دارای سطوح صاف و صیقلی باشند  به طور مثال :نماشویی کامپوزیت ،نماشویی نمای شیشه ای و فریم پنجره ها  .
در این نوع شستشوی نما با استفاده از اسفنج اب و الکل و مواد شوینده جرم و الودگی را از سطح صیقل نما میزدایم.نماشویی  برج کوه نور

 
 
خدمات دیگر :
پیچ و رولپلاک نما
رنگ امیزی نما
بستن درز انقطاع
 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


نظر شما

نظرهای شما و پاسخ های ادمین

ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی

mobile     ارتباط مستقیم