درخواست و پیگیری اجرا

شستشوی نما و نظافت شیشه نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان از جمله خدمات تخصصی کار در ارتفاع  با طناب و یا به اصطلاح راپل می باشد که نیازمند بهره گیری از تیم حرفه ای   با ابزار آلات استاندارد است .
عملیات نظافت نما به منظور زیبا سازی ظاهری نمای ساختمان و بهتر دیده شدن نما، شفافیت ، درخشندگی و همچنین از بین بردن هر گونه آلودگی جا مانده بر سطح نما اجرایی می شود .
آلاینده های مخرب موجود در هوا که ناشی از دود خودروها و کارخانجات می باشد و همچنین گرد و غبار و باران اسیدی که بر سطح نمای ساختمان می نشیند موجب تیره و کدر شدن نمای ساختمان شده  و زیبایی اول خود را از دست می دهد .

کثیف و آلوده شدن نما علاوه براینکه  ظاهر نمای ساختمان را بسیار نامطلوب نشان می دهد باعث می شود که  در زیبایی چهره شهرمان تاثیر گذار باشد  .
گاهی اوقات نیز به علت نفوذ این آلودگی ها به سطح نما ، آسیب هایی جدی به نمای ساختمان وارد می شود که علاوه بر هزینه های نگهداری هزینه های  مرمت نما  نیز به آن اضافه می شود .
بنابراین هدف از شستشوی نما حفظ و نگهداری و بخشیدن جلوه ای زیبا به نمای ساختمان می باشد .سازمان ادارای و استخدامی کشور

چه نوع ساختمانهایی نیاز به شستشوی نما دارند ؟

1_ساختمان های نوساز :

 در ساختمان های نوساز پس از پایان یافتن پروژه به علت انجام  عملیات سنگ کاری نما و یا برش کاری سنگ ها در حیاط و پارکینگ ، خاک هایی  که در اثر برش کاری در هوا پخش می شوند بر سطح سنگها می نشیند و در پایان کار موجب کدر شدن سنگ های نصب شده می شود.

همچنین ممکن است به علت عدم سلیقه سنگ کارها در حین ریختن ملات به پشت سنگ ، مقداری از ملات بر سطح نمای ساختمان  پاشیده شود که در زیبایی نما تاثیر بسزایی می گذارد و  به همین منظور جهت بازگرداندن زیبایی به نمای خود ، بهترین کار تماس با شرکت نماشویی می باشد .نماشویی بانک ملی

۲-شستشوی نمای ساختمان های قدیمی و بالای 10 سال :

در ساختمان های قدیمی با توجه به این که مدت زمان زیادی از عمر ساخت می گذرد  و ممکن است طی این مدت  هیچ گونه  عملیات نظافتی روی نمای ساختمان انجام نگرفته باشد  که این امر موجب می شود که نمای ساختمان  جرم و آلودگی زیادی را به خود جذب کند و رنگ سنگها را نیز کاملا عوض کرده است و برای برطرف کردن این موضوع نیاز به دستگاه واترجت 220 بار و مواد مخصوص جرم بر خواهیم داشت .

3-شستشوی شیشه نما یا شستشوی نمای شیشه ای با روش  ابر و  طی:

امروزه نمای شیشه ای یا فریم یک از پرکاربرد ترین نماهای ساختمانی می باشد که مهندسین و سازندگن ساختمان به علت زیبایی که دارد در  طراحی نماهای ساختمانی از آن استفاده می نمایند.

نمای شیشه ای یا فریم تمامی شرایط مناسب برای یک نمای زیبا و آبندی شده ، به همران نصب آسان و بارگذاری آسان را دارا می باشد.

در این سیستم ابتدا سطح نمای ساختمان شاسی کشی شده و شبکه بندی کامل جهت زیر سازی انجام می گیرید و پروفیل های آلومینیومی فریم نما روی این شبکه بندی ها قرار می گیرد .

همچنین با استفاده از لاستیک های آبندی  و چسب پلی یورتان در اطراف فریم و شیشه باعث شده که سطح شیشه کاملا ایزوله گردد.

ساختمان های که دارای نمای شیشه ای هستند از ویژگیهایی شامل زیبایی ، تابش نور به داخل و روشن کردن محیط و همچنین ایمنی بالا نسبت به نماهای دیگر برخوردار می باشند ولی در عین حال دارای معایبی نیز می باشند و آن این است که خیلی زود کثیف می شوند .

در فصل پاییز و زمستان بعد از بارش باران و برف و خشک شدن بر روی شیشه بصورت لکه لکه باقی می ماند .

در شستشوی نمای شیشه ای  در صورتی که کل سطح نما از شیشه باشد و مدت زمان زیادی از نظافت ان گذشته باشد ، خاک و جرم زیادی بر سطح شیشه ها و فریم آنها می نشیند که برای تمیز کردن خاک ها

 نیاز به دستگاه واترجت داریم و بعد از شستشوی کل نما با دستگاه با استفاده از روش ابر و طی  و مواد شوینده اقدام به نظافت شیشه ها می نماییم .

روش کار  به  این  صورت است که با استفاده از ابر سطح شیشه  را کاملا  به مواد شوینده آغشته می نماییم و با استفاده از طی آب باقیمانده روی شیشه را  پاک می نماییم و در انتها 

 با دستمال نانو  سطح شیشه را کاملا برق می اندازیم ، در حالت کلی شستشوی نمای شیشه ای  هر3 ماه یک بار انجام می شود
شستشوی شیشه های نمای برج کوه نور در کامرانیه

۴-شستشوی نمای کامپوزیتی :

نماهای کامپوزیتی سازهای هستند که نمای آنها تشکیل شده  از شاسی کشی و ورقهای کامپوزیت ،اینگونه نما ها به علت سطح صاف و صیقلی بودن معمولا به عنوان پوشش خارجی ساختمان های  تجاری  و اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

نماهای کامپوزیتی که در مرکز شهر و یا خیابانهای اصلی قرارگرفته اند به شدت درمعرض آلودگی و دوده قرار دارد و در صورتی که مدت زمان  زیادی از  عملیات شستشو و نظافت  آنها گذشته باشد و یا اصلا هیچگونه نظافتی روی آنها انجام نشده باشد،به علت  بارش باران های اسیدی جرم بر سطح کامپوزیت رسوب می کند و دیگر حتی با شستشو  و مواد جرم گیر نیز  قابل رفع نخواهد بود لذا شستشوی نمای کامپوزیت هر۶ماه یکبار الزامی می باشد .

روش شستشو در نماهای کامپوزیت که جرم و خاک زیادی به خود گرفته است  به این صورت است که  از دستگاه  واترجت و مواد نانو جرم بر به صورت همزمان استفاده می نماییم  همانطور که در تصویر زیر

ملاحضه می فرمایید نمای کامپوزیتی ساختمان دارای حروف و اعداد می باشد که  نظافت آن به صورت دستی امکان پذیر نمی باشد.


نماشویی شهر فرش


5-شستشوی نمای سیمانی و بتنی :

ساختمان های سیمانی و رنگ آمیزی شده به علت این که خاصیت آنتی استاتیک ندارند ذرات گرد و غبار، جرم و کثیفی بعد از گذشت زمان جذب آن می شود و سطح را کدر و تیره می نماید.

شستشوی نمای سیمانی با دستگاه واترجت انجام می شود این روش از شستشو تا 70 درصد رنگ سیمان به رنگ اول خود باز می گردد و روشن تر می شود.
برای اینکه بتوانیم به نماهای سیمانی جلوه زیباتری بدهیم و علاوه بر این یک نوع عایق ضد رطوبت داشته باشیم  نیاز به رنگ آمیزی نما داریم .
چرا که سیمان عایق حرارتی و رطوبتی خوبی نمی باشد و در مناطقی که رطوبت زیادی وجود دارد به داخل ساختمان نم پس می دهد .
همچنین در هنگام نماشویی می توان جهت آب بندی و ضد آب کردن سطح  از مواد نانو استفاده نماییم .
امروزه نمای سیمانی به علت سبکی وزن و هزینه اجرایی پایین تر و عدم خطر ریزش مصالح نسبت به  نماهای سنگی بیشتر مورد توجه مهندسان ساختمان در برج سازی و ساختمان های بلند برای اجرای  نماسازی قرار گرفته است .
در این نوع از نما از متریال سیمان سفید و یا سیاه و همچنین  پودر رنگهای مختلف موجود در آن استفاده شده است و همچنین در بعضی از طرح های نماهای سیمانی از ابزارهای مختلفی استفاده شده است که به  علت باران های اسیدی و همچنین آلودگی هوا کیفیت و زیبایی خود را از دست داده است .
لذا هر 1 یا 2 سال یک بار می توان با شستشوی نماهای سیمانی و همچنین ماسه شسته از پوسته شدن سطح سیمانی و چرک شدن نما جلوگیری کنیم.
برای شستشوی این گونه نماها با توجه به مقدار جرمی که بر بافت سیمان نفوذ کرده و همچنین نوع سیمان که بافت زبر و یا صاف کار شده باشد در نحوه اجرای کار تاثیر گذار است .
یکی از ویژگی های نماهای سیمانی سفید بودن یکدست آن بعد از اتمام کار می باشد .
اما به علت بافت زبر سیمان بعد از گذشت زمان جرم و آلودگی در سطح آن نفوذ کرده  و علاوه بر از دست دادن زیبایی ظاهر نما را بسیار زشت می نماید.
برای جلوگیری از این اتفاق می بایستی اقدام به نماشویی به صورت دوره ای نماییم .
و اما اگر در مدت زمان زیادی اقدام به نظافت نکرده باشیم لایه جرم ایجاد شده در سطح بسیار سنگین شده و دستگاه واترجت به تنهایی قادر نخواهد بود آنها را از سطح نما بزداید به این منظور از مواد اسیدی و یا واترسند بلاست استفاده می نماییم .
گاهی نیز با این روش ها رنگ سیمان به حالت اول خود باز نمی گردد و برای اینکه بتوانیم زیبایی بیشتری به نما دهیم می توانیم کل سطح نما را رنگ آمیزی کنیم .

6-شستشوی نمای سنگی:

نماهای سنگی شامل سنگهای تراورتن -گرانیت-رومی - چرمی -تیشه ای- مرمر--بادبر-آجری--کاشی و سرامیک می باشد این گونه نماها از تاریخچه طولانی تری نسبت به نماهای دیگر برخوردار می باشد و امروزه نیز بیشتر در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.
اما به دلیل ساختار و جنس سنگ و آلودگی های موجود در هوا و جذب آنها بر سطح سنگ پس از مدتی کیفت و شفافیت قبل را از دست می دهد و نیازمند نماشویی می شود .
روش و اجرای شستشوی سنگهای تراورتن-گرانیت-مرمر-چرمی تا حدودی شبیه به همدیگر می باشد که با استفاده از دستگاه واترجت و مواد مخصوص انجام می شود برای این منظور ابتدا سنگ های نما را با دستگاه واترجت آب گیری می نمایم تا خیس بخورد و همزمان با استفاده از مواد نماشویی سطح سنگ کاملا تمیز نموده و مجدد با آب گرفتن بر روی آن کاملا تمیز و براق می شود.
نکته ای که قبل از اجرای شستشوی نماهای سنگی باید مورد توجه قرار بگیرد و از ایجاد خسارتهای احتمالی پیشگیری شود تثبیت و مقاوم سازی سنگ نما می باشد چرا که در صورت جدا بودن سنگ از ملات نما در اثر فشار آب قوی  واترجت باعث کنده شدن سنگ از نما می شود .
لذا قبل از انجام نماشویی می بایستی با استفاده از پیچ رولپلاک نما  سنگ های نما کاملا مهار شود .


7-شستشوی نماهای آجری :

آجر یکی از قدیمی ترین  مصالح ساختمانی می باشد که در ایران سابقه باستانی نیز دارد .

مواد اصلی تشکیل دهنده آجر خاک رس می باشد که درون آن ترکیبات فراوانی از جمله سولفات ، آهک،فسفات،و...یافت می شود .

در نماشویی آجر بخصوص در محیط های که در معرض آلودگی و دود قرار دارد می بایستی حداقل هر1 سال یک بار اقدام به شستشو نماییم .

در صورتی که چند سال از عمر ساختمان بگذرد و اقدام به شستشوی نما نکنیم جرم و آلودگی بر سطح آجر نفوذ کرد و دیگر حتی با دستگاه واترجت نیز قابل رفع نخواهد بود و تنها راه باقی واترسند بلاست 

آجر نما می باشد .

شستشو ی نما با واتر سند بلاست :

عمل سند بلاست نما برای نماشویی سطوحی مورد استفاده قرار می گیرد که دارای جرم و رسوبی بسیار سختی می باشد که در طولانی مدت ایجاد شده است و با نماشویی سنتی و دستگاه واترجت به تنهایی 

قابلیت شستشو و رفع جرم را نخواهد داشت لذا می بایستی از واتر سند بلاست برای شست و شوی نما استفاده کنیم .

واتر به معنای آب ،سند به معنی ماسه و بلاس به معنی پاشیدن می باشد ،بسته به نوع  رسوب و جرمی که بر سطح نمای ساختمان نشسته است از سلیس با دانه بندی های مخصوص استفاده می کنند.

برای نماهای زبر و بافت دار از سیلیس با دانه بندی شکری استفاده می کنند.

به دلیل سرعت آب و قدرت بسیار بالای این دستگاه در هنگام نماشویی ،تمامی رسوبات و جرم های سنگین از نما پاک می شود در واقع در این روش  جرم و آلودگی از سطح نما لایه برداری می شود در 

عمل سند بلاست نیاز به برق سه فاز می باشد .

در این روش شستشوی نما با دستگاه واترجت به همراه نازل سند بلاست انجام می شود .موادی که برای لایه برداری از سطح اجر استفاده می شود سیلیس می باشد .

که در اثر پاشیدن روی اجر با قدرت ۲۲۰ بار لایه ای از سنگ برداشته می شود و رنگ سنگ به حالت اول خود باز میگردد و از معایب سندبلاست این است که بعد از اتمام کار سطح آجر حالت زبری 

پیدا می کند و بعد از گذشت زمان دوباره جرم و کثیفی در این زبری ها نفوذ می کند .

برای این منظور بایستی  پس از پایان کار از مواد ضد آب کننده سنگ استفاده کنیم تا سطح نما کاملا آب بندی شود .

ترکیب سیلیس آب: نماشویی آجری ، نماشویی سنگی ، نماشویی رومی ، نماشویی سیمانی و کلیه سطوح (رسوب زدایی،زنگ زدایی ،ماسه زدایی و رنگ برداری سطوح)،


شستشوی نما و قیمت شستشوی نمای ساحتمان-شرکت مهندسی لوتوس

شستشوی نما و نحوه محاسبه هزینه اجرای نماشویی بستگی به متراژ نمای ساختمان دارد چرا که در مساحت های بالای 500 متر هزینه بر اساس متر مربعی محاسبه می شود و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد چرا اگر مساحت کار کمتر از 500 متر باشد نحوه محاسبه و تعیین قیمت هزینه شستشوی نما به صورت کنترات محاسبه می شود.

 شستشوی نما شامل چه خدماتی می باشد؟

خدمات شستشوی نما به کلیه روشها و اقداماتی که جهت پاک کردن جرم و دوده از سطح نمای ساختمان با استفاده از مواد مخصوص و ابزار آلات تخصصی کار در ارتفاع انجام می گیرد گفته می شود .
جهت انجام شستشوی نمای ساختمانها نمی توان روش ثابتی در نظر گرفت چرا که نحوه اجرای نما و نماسازی بسیار متنوع می باشد به همین منظور انتخاب نوع و روش نماشویی بسته به نوع و طرح نما دارد .
باید در نظر داشته باشیم که استفاده از روش های نادرست شستشوی نما و یا نماشویی ساختمان باعث می شود که آسیب های جدی به نما وارد شود.
براساس نوع جرم و لکه های چربی که بر سطح نما نشسته است برای شستشوی نما می توان از روش ها و ابزار آلات سبک تر استفاده کنیم در غیر این صورت می توان از ابزار های خشن تر نیز بهره بگیریم.
برای شستشوی نمای ساختمانها از متریال ها  و مواد مخصوصی از جمله مواد  شوینده ، مواد نانو ، مواد اسیدی  می توان استفاده نمود.
از جمله مزیتهای نماشویی می توان به پاک شدن آلاینده ها ، دوده ها ، و جرم های سنگین از سطح نما را نام برد که بصورت رسوب بر روی نما نشسته و به علت  عدم نماشویی تحت تاثیر رطوبت و بارندگی به حالت اسیدی در می آیند  و در طولانی مدت باعث خورده شدن و شکستن سنگ نما می شود و در تخریب نمای ساختمان تاثیر بسزایی دارد و در دراز مدت زیبای نمای ساختمان را بر هم زده و چهره ی زشتی به معماری شهر می دهد.
شرکت ارتفاع کاران لوتوس با بهره گیری از علم و کسب تجربیات فراوان سعی در جلب رضایت شما هموطنان عزیز را خواستار می باشد.نماشویی سازمان تبلیغات اسلامی

از چه روش های برای اجرای شستشوی نما و نماشویی میتوانیم استفاده کنیم؟

شستشوی نما با روش راپل و بدون داربست :

امروزه با توجه به پیشرفت علم و ساخت سازه ها و ساختمان های بلند در سر تا سر جهان و نوع طراحی نما جهت اجرای شستشوی نمای ساختمان و برجها با توجه ارتفاع زیاد دیگر از روش داربست اقدام به نماشویی نمی کنند چرا که هم هزینه اجرای کار بالا می رود و هم سرعت عمل .

شستشوی نما با روش داربست :

این روش نماشویی یکی از روش های سنتی می باشد که امروزه  بدلیل هزینه بیشتر و اشغال کردن فضای رفت و آمد  خیلی کم مورد استفاده قرار می گیرد مگر در زمانی که پیشانی و یا جلو آمدگی کار زیاد باشد و امکان دسترسی راپل کار به آن نقطه وجود نداشته باشد در این حالت از داربست کمک می گیریم .

 ایمنی در حین انجام کار برای شستشوی نما  با روش  راپل نسبت به  نماشویی با داربست چگونه است؟

شستشوی نمای ساختمان با روش طناب به مراتب دارای ایمنی و امنیت بیشتری نسبت به روش داربست می باشد چرا که تمامی  راپل کاران در شرکت لوتوس دارای تخصص کافی در زمینه کار در ارتفاع می باشد و زیر نظر کارشناسان شرکت آموزش دیده اند.
همچنین به علت  بهره گیری و استفاده  از ابزار آلات استاندارد و بروز و رعایت کردن ایمنی در حین انجام کار از امنیت بالاتری نسبت به روش داربست برخوردار می باشد.
 در روش نماشویی با داربست به علت عدم وجود کمربند ایمنی و تخصص کافی در هنگام طوفان های شدید و یا در زمانی که شخصی دچار سرگیجه می شود ممکن است موجب سقوط او از روی داربست  شود  در نتیجه ایمنی انجام کار با روش داربست بسیار پایین تر از روش طناب می باشد.نماشویی سازمان انتقال خون برج میلاد

چرا شستشوی نمای ساختمان را به صورت دوره ای بایستی انجام دهیم ؟

نمای ساختمان همانند یک خودروی سواری نیاز به هزینه های نگهداری دارد و در صورتی که به موقع و در تایم مشخص اقدام به انجام نماشویی نکنیم به علت وجود آلاینده مخرب موجود در هوا و همچنین در اثر ریزش باران های اسیدی بر روی نما به مرور زمان در بافت و عمق سنگ نفوذ کرده و باعث شکستن و ترک خوردن سنگ می شود .
 این امر تا سقوط سنگ نما نیز ادامه پیدا می کند در نتیجه علاوه بر هزینه های شستشو و نظافت نما ، هزینه ترمیم و رولپلاک سنگ نما نیز به آن اضافه می شود .
اما در نماهای کامپوزیتی در صورتی هر ۶ ماه یک بار اقدام به جرم گیری از سطح نما نکنیم این جرمها بر سطح ورق کامپوزیت رسوب می کند و دیگر حتی با شستشو نیز قابل رفع نخواهد بود .
نکته ای دیگر که قبل از شستشوی نمای سنگی  باید در نظر داشته باشیم ایمن بودن سنگها در برابر فشار آب ناشی از دستگاه واترجت تا در هنگام شستشو موجب سقوط سنگ نشود و ایجاد خطر نکند .
برای این منظور قبل از اجرای نماشویی  بایستی اقدام به  پیچ و رولپلاک سنگ نما کنیم .

از چه نوع ابزارهایی برای شستشوی نما و نماشویی می توانیم استفاده کنیم؟

به طور کلی بر حسب نوع نمای ساختمان مانند سنگ ، آجر ، شیشه ، کامپوزیت  و مقدار جرم و آلودگی که بر سطح نما نشسته است از ابزار های مختلفی برای شستشوی نما می توانیم استفاده کنیم .
 روشهای نماشویی شامل 3 روش شیمیایی ،آبی و سمباده ای می باشد.
در روش سمباده ای یا سایشی مانند سند بلاست که بخشی از لایه سطحی سنگ برداشته می شود  به اصطلاح لایه برداری می شود و در بعضی موارد مواد اصلی تشکیل دهنده سنگ نیز از بین می رود ،
که این روش از نماشویی توصیه نمی شود به این ترتیب خدمات شستشوی نما با فشار آب بسیار موثر تر و قابل استفاده تر می باشد.نماشویی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

1-شستشوی نما با دستگاه واترجت یا کارواش صنعتی:

دستگاه واترجت از جمله ابزارهای قدرتمند در نظافت نمای ساختمان می باشد که با فشار و پاشیدن  آب شهری بر هر سطح هموار و غیر هموار توانایی بردن  هر گونه جرم و لکه را خواهد داشت .
ساختار کلی این دستگاه تشکیل شده است از پمپ و شلنگ فشار قوی ، موتور محرک ، لنس و نازل و تفنگی می باشد .
نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت است که پمپ فشار قوی توسط موتور به حرکت در می آید و آب ضعیف شهری را به آب فشار قوی 220 بار تبدیل می کند در این حالت آب به شلنگ فشار قوی انتقال پیدا می کند و با فشار دادن تفنگی ، آب وارد لنس و سپس از نازل خارج می شود و بر سطح مربوطه پا شش می کند و که این فشار قادر هستش که هر نوع آلودگی را از سطح مورد نظر بزداید.
شستشوی نما با دستگاه واترجت که یکی از مهمترین ابزارها در شستشوی نمای ساختمان محسوب می شود و به صورت تک فاز و سه فاز تولید می شوند.
نوع تک فاز آن بیشتر برای مناطقی که فاقد برق سه فاز می باشند مورد استفاده قرار می گیرد  که قدرت شویندگی آن نسبت به سه فاز بسیار  کمتر می باشد و در حالی که دستگاه واترجت سه فاز به عنوان یک شوینده فشار قوی آب توانایی شستشوی انواع آلودگی را دارا می باشد.
این روش عملکردی موثری در شست شوی نما های سنگی شامل سنگ های تراورتن - گرانیت -تیشه ای -مرمر- آجری - بتنی  و سیمانی برای جدا کردن لکه های ناشی از مواد ارگانیک و ذرات سبک معلق در اتمسفر را دارد.

مزیت استفاده از واترجت در شستشوی نما:

۱-شستشوی نما با واترجت بدون نیاز به هیچ گونه حرارتی انجام می شود در نتیجه هیچ گونه آسیب و تغییری به مصالح نما و سنگها وارد نمی شود و بعد از اتمام کار به آن نتیجه دلخواهی که شما می خواهید می رسید .
۲-دقت و سرعت بالا در انجام کار یکی دیگر از مزیت های دستگاه واترجت در شستشوی نما می باشد ، چرا که می توانیم در کمترین زمان و بهترین شکل ممکن مساحت زیادی را شستشو نماییم.
۳-استفاده آسان نسبت به ابزارهای دیگر جهت نظافت نما.
۴-هزینه پایین تر.
۵- دستگاه واترجت فاقد هر گونه آلودگی می باشد و در واقع هیچ گونه معایبی نخواهد داشت.

چه نوع نماهایی را با دستگاه واترجت می توانیم شستشو کنیم ؟

به طور کلی برای نظافت تمامی نماهای ساختمانی بخصوص سنگ ،آجر و سیمان می توانیم از واترجت استفاده کنیم چرا که یکی از مهمترین ابزار های شستشوی نما محسوب می شود ولی نکته ای که باید در نظر داشته باشیم برای بعضی از نماها که دارای جرم زیادی می باشند نیاز همزمان به ابزارهای دیگر نیز خواهیم داشت که در ادامه  در مورد این گونه نماها نیز توضیح کامل تری خواهیم داد.
از دستگاه واترجت  می توان برای انواع شستشوی نما شامل :
شستشوی نمای سیمانی و رنگ آمیزی شده ، شستشوی نمای آجری  ، شستشوی نمای کامپوزیت ،شستشوی نمای شیشه ای ،شستشوی نمای سنگی و شستشو کلیه سطوح استفاده نمود .نماشویی بیمارستان بانک ملی  

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


نظر شما

نظرهای شما و پاسخ های ادمین

بنيامين :

ممنون از نيروهاي خوب و زحمتكشتون كارشون عالي بود

ادمین:

با سلام و تشکر از شما ، انجام وظیفه بوده

سجاد :

خیلی ممنون از نیرو های خوبتون ساختمون ما را مثل اول کردند.

ادمین:

با سلام ، خداروشکر که از ما و گروهمون راضی بودید انشالله که همکاری بیشتری باهم داشته باشیم

منظمی :

خیلی عالی خسته نباشین خدا قوت بده بهتون ساکنین از نماشوییتون راضی بودند خیلی تشکر میکنم از نیرو هاتون واقعا تمیز مرتب سروقت اومدند و خیلی خوب کار کردند دستشون درد نکنه

ادمین:

با سلام ، خیلی ممنون جناب منظمی نظر شما قوت قلبی برای ادامه و خدمات رسانی به هموطنان عزیز هستش.

ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی

mobile     ارتباط مستقیم