کار در ارتفاع
آگوست 13, 2018
اجاره کلایمر
آگوست 21, 2018

سیمانکاری نما بدون داربست

 سیمانکاری نما  بدلیل مقاومت مناسب در برابر عوامل جوی و محیطی و قیمت و هزینه مناسبتر نسبت به سایر مصالح دیگر جهت پوشش نما و دیوار های بیرونی ساختمان بیشتر مورد توجه سازندگان و مدیران ساختمان قرار گرفته است.

قبل از اجرای کار میبایست با توجه طرح نما سطحی متناسب با ان را ایجاد نماییم که این امر بوسیله شاسی کشی و رابیتس قابل انجام خواد بود  سپس با ملات نرمه خمیری ساخته شده ازسیمان و پودر سنگ را روی توری ها می پوشانیم تا سطح زیر کار برای اجرا و چسباندن ملات ماسه و سیمان اماده شود.

برای اینکه بتوانیم سطحی صاف و مسطح داشته باشیم لازم است که با استفاده از کروم بندی های طولی و ارتفاعی را به صورت شاقولی انجام دهیم..

شرکت ارتفاع کاران لوتوس مجری سیمانکاری بدون داربست توسط کلایمر و یا با استفاده از داربست  می باشد و همچنین خدمات دیگری شامل تعمیرات و پرکردن  ترک های سیمانی ،پر کردن حفره بر روی نما  و پیچ و رولپلاک سنگ نما….میباشد

در بعضی اوقات امکان نصب داربست بر روی نما وجود ندارد  و یا به دلیل اینکه همسایه اجازه زدن داربست را به شما نمیدهد و یا بدیل راه بندانی که در خیابان ایجاد میکند میتوان با نصب کلایمر به صورت برقی و اتومات  سیمانکاری را انجام دهیم.

از جمله مزایای سیمانکاری نما که  می توان به ان اشاره کرد شامل :

۱-امکان شستشوی نما و  یا نماشویی   نمای سیمانی بدون داربست و با روش راپل  که علاوه بر هزینه پایین تر در مقایسه با داربست  موجب تمیز شدن سیمان جرم گرفته  شده و به رنگ اول خود باز گردد .

2- هزینه نگهداری پایین در مقایسه با متریال های به کار رفته شده در نما مانند سنگ ، شیشه ، کامپوزیت.

3- امکان رنگ امیزی نمای ساختمان و زیباتر شدن ان

4-سبک شدن سازه

 

سیمانکاری نما

سیمانکاری نما

error: Content is protected !!