اب بندی نما
اکتبر 5, 2018
پرکردن ترکهای نما
جولای 13, 2019

بستن و نصب توری در پاسیو یا حیاط خلوت

بستن و نصب توری در پاسیو با روش راپل و بدون داربست قابل انجام خواهد بود که شرکت نما لوتوس با بکار گیری نیروی ماهر بستن توری در پاسیو و یا حیاط خلوت  را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد .

بستن و نصب توری در پاسیو

بستن و نصب توری در پاسیو

یکی از علت های اصلی  بستن پاسیو با توری مرغی جلوگیری از  ورود پرندگان به داخل محوطه پاسیو می باشد که علاوه بر ایجاد سرو و صدا و مزاحمت برای ساکنین ساختمان موجب الودگی و کثیفی انجا خواهد شد چرا که به علت نشستن مداوم و انباشته شدن فضولات انها ظاهر ناپسندی را ایجاد می نماید که تنها راه باقی مانده شستشوی نما و یا نماشویی با واترجت می باشد تا محیط پاسیو تمیز شود و بعد از ان میتوانیم با استفاده از توری اقدام به بستن حیاط خلوت نماییم.

برای بستن توری در پاسیو یا حیاط خلوت از چه نوع توری میتوانیم استفاده نماییم ؟

یکی از بهترین توری های مورد استفاده جهت بستن پاسیو توری مرغی چشمی درشت میباشد چرا که نسبت به توری های چشمی کوچکتر بسیار مقاوم تر میباشد و از سیم های مفتولی گالوانیزه ساخته شد است و در مقابل عوامل جوی مانند باران ، تابش نور خورشید و ….. از مقاومت بالایی برخوردار میباشند .و همچنین وزن ان نسبت به تورهای فنسی سبکتر میباشد و از لحاظ هزینه ای قیمت ان کمتر میباشد .

روش اجرای کار جهت بستن حیاط خلوت  با توری چگونه میباشد ؟

بعد از متر زدن عرض دهانه و ارتفاع ان توری مرغی را به اندازه ۲ سانت روی هم قرار میدهیم و با استفاده از سیم مفتول انها را به یکدیگر  میبافیم تا هیچ گونه روزنه ای برای نفوذ و ورود پرندگان وجود نداشته باشد . همچنین سیم مفتول مورد استفاده نیز بایستی گالوانیزه باشد تا بعد ها دچار زنگ زدگی نشود و موجب جداشدن توری ها شود .

بعد از بافتن توری ها  بر روی هم اقدام به نصب انها با استفاده از پیچ و رولپلاک و واشر می نماییم .

 

 

error: Content is protected !!