اب بندی نما
اکتبر 5, 2018
پرکردن ترکهای نما
جولای 13, 2019

بستن و نصب توری در پاسیو

بستن و نصب  توری در پاسیو با روش راپل و بدون داربست قابل انجام خواهد بود که شرکت نما لوتوس با بکار گیری نیروی ماهر بستن توری در پاسیوو یا حیاط خلوت را را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد .

بستن و نصب توری در پاسیو

بستن و نصب توری در پاسیو

یکی از علت های اصلی  بستن پاسیو با توری مرغی جلوگیری از  ورود پرندگان به داخل محوطه پاسیو می باشد که علاوه بر ایجاد سرو و صدا و مزاحمت برای ساکنین ساختمان موجب الودگی و کثیفی انجا خواهد شد چرا که به علت نشستن مداوم و انباشته شدن فضولات انها ظاهر ناپسندی را ایجاد می نماید که تنها راه باقی مانده شستشوی نما با واترجت می باشد تا محیط پاسیو تمیز شود و بعد از ان میتوانیم با استفاده از توری اقدام به بستن حیاط خلوت نماییم.

برای بستن و نصب توری در پاسیو از چه نوع توری میتوانیم استفاده نماییم ؟

یکی از بهترین توری های مورد استفاده جهت بستن پاسیو توری مرغی چشمی درشت میباشد چرا که نسبت به توری های چشمی کوچکتر بسیار مقاوم تر میباشد و از سیم های مفتولی گالوانیزه ساخته شد است و در مقابل عوامل جوی مانند باران ، تابش نور خورشید و ….. از مقاومت بالایی برخوردار میباشند .و همچنین وزن ان نسبت به تورهای فنسی سبکتر میباشد و از لحاظ هزینه ای قیمت ان کمتر میباشد .

نحوه و روش  بستن و نصب توری در پاسیو و حیاط خلوت چگونه میباشد ؟

بعد از متر زدن عرض دهانه و ارتفاع ان توری مرغی را به اندازه ۲ سانت روی هم قرار میدهیم و با استفاده از سیم مفتول انها را به یکدیگر  میبافیم تا هیچ گونه روزنه ای برای نفوذ و ورود پرندگان وجود نداشته باشد . همچنین سیم مفتول مورد استفاده نیز بایستی گالوانیزه باشد تا بعد ها دچار زنگ زدگی نشود و موجب جداشدن توری ها شود .

بعد از بافتن توری ها  بر روی هم اقدام به نصب انها با استفاده از پیچ و رولپلاک و واشر می نماییم .

 

error: Content is protected !!